kayak okulu erciyes

hakkımızda

2012 yılından beri siz öğrencilerimize eğitim veriyoruz.

Mesleki tecrübemizin ziyadesinde hocalarımız yüksek lisans yapmış ve diplomalı resmi eğitimci statüsündedirler.

Zafer Murt

kayak okulu erciyes

Kayak öğrenmek ve kayak tekniğinizi ilerletmek için doğru adrestesiniz.

Aktif Sporculuk kariyerimi bıraktıktan sonra, 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek Okulunda Lisans Eğitimine başladım.

Beden Eğitiminde Kayak Antrenörlük Bölümünden 2010 yılında mezun oldum.

 

2010 yılında Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü de Kayak Antrenörü olarak göreve başladım. Bu süre zarfında Kayseri bölgesi sporcularının antrenörlüğünü yaptım ve sporcularla birçok madalya kazandık.

Tamamen bilimsel ve profesyonel kayak antrenörlük ilkelerini benimsemiş biri olarak 2010 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak Kayseri bölgesinden 4 pilot okuldan yaşları 5 ve 7 arasındaki 759 sporcu adayı çocuktan tamamen bilimsel testlerle kayak branşına yatkın 25 çocuk seçerek yaz kış kayak eğitimi verilmiştir ve bu sporculardan ilk yarışlarında madalya gelmiştir.

 

Aynı zamanda bu takımdan şu anda kayak milli takımının alt yapısında olan sporcularımız mevcuttur. Uzun yıllar bu takımın baş antrenörlüğü yaptım, 2012 yılında daha Erciyes Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimime Başladım. Uzun yıllardır da Erciyes Kayak Merkezinde Kayak Eğitmeni Olarak görev yapmaktayım.

0 +

Meslekte Yıl

Erciyes kayak merkezi

Amacımız siz kar ve kayak sevgililerine modern eğitim teknikleri doğrultusunda kış oyunlarının uygulanmasını göstermek ve öğretmek. Bu amaç doğrultusunda sizlere şu ana kadar yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı şeffaf bir şekilde aktarabileceğimiz web sayfamızı da hazırlamaktan kıvanç duyuyoruz.

Erciyes kayak merkezindeki kayak ve snowboard dersi verme yetkisi olan kayak eğitmenlerini kayak merkezine gelmeden sitemiz üzerinden ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

BAĞLANTILAR

Abonelik

E mail abonesi olup indirimler ve eğitim tarihleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Erciyes Dağı Kayak Eğitim Merkezi

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır.